Pecety coraz mniejsze

14.10.08

Urządzenia mobilne o małych rozmiarach, które są bardziej energooszczędne, a do tego bardziej "świadome".

RSS

Oferty dla idiotów?!

14.10.08

Najnowsze hity… sprzed dwóch lat, ceny wyższe niż zwykle, przebrany towar – oto naga prawda o promocjach w dużych marketach. Kto nieuważnie czyta reklamowe gazetki, może sporo przepłacić…

RSS

Wykradanie hasła z pamięci ram. Szyfrowanie nie ma sensu

14.10.08

Dotychczas dyski twarde zaszyfrowane za pomocą aplikacji typu BitLocker były uznawane za odporne na zakusy hakerów. Niedawno zespół naukowców ze Stanów Zjednoczonych udowodnił, że przekonanie to jest błędne.

RSS

System plików, do którego należy przyszłość: exFAT

14.10.08

Ma więcej funkcji, jest szybszy, a mimo to słabo rozpowszechniony. W przyszłości jednak system plików Microsoftu o nazwie exFAT ma stać się standardem dla wszystkich nośników.

RSS

Logitech Squeezebox Duet. Muzyka w każdym zakątku

14.10.08

Logitech Squeezebox Duet to doskonały system transmisji dźwięku, pozwalający odsłuchiwać muzykę w popularnych formatach na dowolnym niemal urządzeniu audio.

RSS

Web 2.0 wychodzi poza Sieć

14.10.08

Społecznie aktywni internauci zrewolucjonizowali Internet. Teraz komputer może pomóc w wykrywaniu trzęsień ziemi, a telefon uprzedzić innych o korku na autostradzie.

RSS

Phishing zdemaskowany. Część I

14.10.08

Spreparowane witryny, fałszywe wiadomości, szkodliwe trojany – wszędzie czają się oszuści chcący dobrać się do naszych pieniędzy. Jak się przed tym obronić

RSS

Phishing zdemaskowany. Część II

14.10.08

Dziś przedstawiamy kolejne wskazówki jak zachować bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania transakcji przez Internet.

RSS

Rekordowy start Windows. Część I

14.10.08

Start! I… Windows zamiast ruszyć niczym bolid F1, powoli truchta. Ale mamy na to skuteczny sposób!

RSS

GROŹNA PUMA AMD

14.10.08

W czasach coraz bardziej zaawansowanych programów i aplikacji oraz jeszcze bardziej wymagających ich użytkowników istnieje potrzeba tworzenia bardzo zaawansowanych komputerów.

RSS

znalezionych: 11550, strona 6 z 1155
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

rozwody, adwokat, Słupsk