Przyjadą Merkel, Putin, Kouchner, Miliband...

22.08.09

Uroczystości 1 września na Westerplatte będą jednym z trzech najważniejszych wydarzeń rocznicowych tego roku w Europie - zapowiada minister kultury Bogdan Zdrojewski.

RSS

''Rok szkolny będzie czasem chaosu i niezadowolenia''

29.08.09

Posłowie PiS twierdzą, że w związku z reformą minister Katarzyny Hall, nowy rok szkolny będzie czasem chaosu i niezadowolenia.

RSS

Odnaleziono mamę bosego 8-latka z autobusu. Zasnęła

29.08.09

Kilka godzin piątkowego popołudnia przebiegło pod znakiem poszukiwania opiekunów bosego chłopca znalezionego w miejskim autobusie w Płocku. Policja z wielką pomocą mediów szukała rodziców, a mama i babcia... szukały chłopczyka.

RSS

Raport koronera: Michael Jackson został zamordowany

29.08.09

Śmierć Michaela Jacksona została przez koronera ostatecznie zakwalifikowana jako morderstwo wskutek podania środków znieczulających Propofolu i Lorazepamu.

RSS

TV Rossija po reakcji w Polsce na film: Znaczy, że dobry

29.08.09

Jeśli film wywołuje taką polemikę, to znaczy, że okazał się dobry - tak telewizja państwowa Rossija skomentowała reakcję w Polsce na swój film dokumentalny "Sekrety tajnych protokołów", pokazany w zeszłym tygodniu.

RSS

Urzędniczki sanepidu zakute w kajdanki. Bo taka moda?

29.08.09

Skute, przestraszone i wyprowadzone na oczach postronnych osób - tak policja potraktowała dwie wieloletnie urzędniczki lubelskiego sanepidu. Wszystko przez to, że prokuratura zarzuca kobietom przyjęcie kosza delikatesowego z kawą i słodyczami za 60 zł. - Mamy modę na spektakularne zatrzymywanie w kajdankach - uważa prof. Stanisław Waltoś

RSS

Kukiz nagrał piosenkę o Afganistanie i betonie w MON

29.08.09

Paweł Kukiz, lider zespołu "Piersi" nagrał piosenkę o polskich żołnierzach w Afganistanie i o "betonie w MON". Utwór "Afgański bagnet" ma być też wyrazem poparcia dla byłego dowódcy wojsk lądowych, gen. Waldemara Skrzypczaka.

RSS

Znów prowokacja Rosji? Konferencję o ''spisku'' przełożyli na 1 września

29.08.09

Zanosi się na skandal i prowokację, i to w dniu 70 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Krótko po tym jak odwołano prezentację kontrowersyjnej książki pojawiła się informacją, że konferencja się jednak odbędzie i to dokładnie w dniu wizyty premiera Putina. Wydana przez Rosyjską Służbę Wywiadu Zagranicznego książka dotyczy rzekomej współpracy Polski z Hitlerem.

RSS

Stoczniowcy u Tuska. 'Czegoś takiego tu nie było'

29.08.09

Stoczniowcy rozbili namioty przed domem premiera Donalda Tuska w Sopocie. Chcą w ten sposób zwrócić uwagę na sytuację polskich stoczni. Organizatorem pikiety jest wiceszef "Solidarności" w Stoczni Gdańsk Karol Guzikiewicz. Na miejscu nie ma premiera. Protestujący odpowiadają, że w takim razie urządzą sobie piknik i będą grać w ping-ponga. Protest ma potrwać do niedzieli.

RSS

Polityk może się odgryźć

29.08.09

Uznał wczoraj warszawski sąd apelacyjny, utrzymując wyrok oddalający pozew Agory przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu.

RSS

znalezionych: 8275, strona 8 z 828
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

rozwody, adwokat, Słupsk