Runęła część klifu. Pięć osób zginęło, są ranni

22.08.09

Co najmniej pięć osób zginęło, gdy w portugalskiej miejscowości wypoczynkowej Albufeira runęła na plażę część klifu. Trzy osoby zostały ranne. Niektóre źródła informują o zaginionych.

RSS

Maltretowane konie u szefa radia Parada

22.08.09

10 poranionych i skrajnie wycieńczonych arabów zabrało Pogotowie i Straż dla Zwierząt z posiadłości w Prądzewie koło Łęczycy. Konie hoduje tam Krzysztof Kubasiewicz, łódzki polityk, biznesmen i szef lokalnego Radia Parada

RSS

Wiceminister MSWiA Antoni Podolski podał się do dymisji

22.08.09

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Antoni Podolski, nadzorujący straż pożarną i stojący na czele Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, potwierdził w piątek w rozmowie z PAP, że podał się do dymisji.

RSS

Brudnych nie badam

22.08.09

Postanowiłem zaprotestować i nie wykonywać badań chorym, którzy nie zadbali przed wizytą o higienę. Jak mam zrobić porządnie USG, kiedy podczas badania wstrzymuję oddech?

RSS

Sąd na torem w Krynicy

22.08.09

Wojewoda małopolski zaskarżył wczoraj decyzję o budowie toru saneczkowego w Krynicy-Zdroju do wojewódzkiego sądu administracyjnego.

RSS

NIK krytykuje offset

22.08.09

- Tylko co czwarty ze zrealizowanych projektów offsetowych związanych z zakupem myśliwców F-16 spełnia oczekiwania, czyli przyczynia się do modernizacji polskiej gospodarki i restrukturyzacji konkretnych przedsiębiorstw - poinformowała Najwyższa Izba Kontroli.

RSS

Farfał do 16 września?

22.08.09

Pełniący obowiązki prezesa TVP Piotr Farfał zwołał posiedzenie nowej rady nadzorczej na 16 września.

RSS

Vlado Dimov odlatuje z Polski. Wolny

22.08.09

Prof. Vlado Dimov, były minister zdrowia Macedonii ścigany przez obecne władze, pakuje walizki i jedzie do Sofii, gdzie mieszka.

RSS

Lew R. do listopada w areszcie?

22.08.09

Znany producent filmowy Lew R., jego syn, dwóch adwokatów i kilku innych podejrzanych o kupowanie za łapówki opinii lekarskich zostają w areszcie do końca listopada

RSS

PiS i SLD skoczą na Platformę

22.08.09

- Szykujemy się na atak opozycji - mówią politycy PO. I głowią się, co w tej sytuacji zrobi PSL?

RSS

znalezionych: 8290, strona 6 z 829
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny

rozwody, adwokat, Słupsk